Kodumaine teledraama

Ülevaade alates 1965. aastast toodetud telesarjadest ja -seriaalidest.
Rohkem infot Eesti filmi andmebaasist.

 AastadPealkiriFormaatOsiKanalTootja
11965–71Mis Koosta peres uudist?Tõsielulavastus, 30’60ETVETV
21966Parkinsoni seadusKomöödia8ETVETV
31971–73Käime külakordaTõsielulavastus, 30’15ETVETV
41976–77SünniaastaDokudraama25ETVETV
51978Kolm rubiiniKrimidraama, 45’7ETVETV
61978–80Poliitilised kiredDokudraama10ETVETV
71988–89KaevuteeTõsielulavastus, 30’18ETVETV
81990Miss Marple’i loodKrimidraama, 30’5ETVETV
91993–95/96SalmonidParoodia, 30′36ETV, TV3Guvatrak
101993–Õnne 13Draama 30’809ETVETV, BEC
111994–95Vabariigi valvurSatiir7RTVRTV
121995Cecile on surnudKrimidraama, 45’6ETVETV
131995–98, 2014M KlubiKomöödia, 30′102TV3, ETV, Kanal 2BEC
141995–96, 97V.E.R.I.Haigladraama, 30′44EVTV, TV3Hess-B
151995Wikmani poisidAjaloodraama, 30′12ETVETV
161997–99Waba riikDraamapõnevik39TV3Hess-B
171998Armastuse kahurUlmeparoodia8Kanal 2Kanal 2
181998–99KiredMelodraama78TV3Hess-B
191999–2000Härrad abikaasadKomöödia, 30′24Kanal 2BEC
202000Nota bene! TeatriluuludDraamakomöödia, 40′12ETVETV
212000–01ParalüüsUlmekomöödia6TV3Guvatrak
222000–02, 07Vanad ja kobedadKomöödia, 30′34ETV, TV3Highstar Productions, Ruut
232001–02Me saame hakkamaKomöödia30Kanal 2Wireframe Productions
242001–09, 2010–11, 2012–13Pehmed ja karvasedSatiir, 18′354ETV,  Kanal 2, ETVBEC
252001–03WremjaKomöödia50Kanal 2Kanal 2
262003–06, 2007–11Kodu keset linnaPeredraama, 22′1082TV3BEC
272003–04Õpetajate tubaKomöödia25Kanal 2Ruut
282005–07Hajameelselt abielusKomöödia, 25′46ETVUmberto Productions
292006HelenaSuhtedraama, 22′32TV3BEC
302006KassidKomöödia, 25′5Kanal 2T. Margna
312006–13KelgukoeradKrimidraama, 40′173Kanal 2Duubel 3
322006–07Ohtlik lendKrimidraama, 60′22ETVBEC
332007–08Brigaad 3Kiirabidraama22TV3Risti Grupp
342007Sipelga 14Paroodia8Kanal 2Kanal 2
352008–11Eestlane ja venelaneKomöödia56Kanal 2AA Visioon Stuudio
362008Kalevi naisedParoodia, 60′34Kalev Sport, TV3Taska Film
372008–16SaladusedTõsielulavastus184Kanal 2Reede
382008, 2013Tuulepealne maaAjaloodraama, 60′13ETVBEC
392009–KättemaksukontorKrimikomöödia280TV3BEC
402009OhverNoortedraama20“Reporteri“ veebM&B Studio
412010–19ENSVKomöödia, 30′121ETVThors Production
422010Klass: elu pärastDraama, 60′7ETVERR
432010–12KälimehedKomöödia48TV3Ruut Pictures
442010–Pilvede allMelodraama297Kanal 2Risti Grupp
452010, 2013RiigimehedSatiir, 30′14ETVCatapult Films
462010–11Unistuste agentuurSuhtedraama12TV3Teletalu Stuudio
472010–12ÜhikarotidDraamakomöödia, 45′35Kanal 2Reede
482011IT planeetUlmekomöödia10TV3Nafta Films
492011KalevipojadDraama12Kanal 2Kassikuld, FS Kalevipojad
502011–12, 2017TagamõtsaTõsielulavastus, 30′9ETVERR
512011Teise mehe peaDraamapõnevik, 60′6Tallinna TVVideomeedia
522012AlpimajaDraamapõnevik, 60′5ETVFS Kalevipojad
532012–13Elu keset linnaSuhtedraama, 22′89TV3BEC
542012–13MentDraamakomöödia, 45′36TV3Kassikuld
552012Nurjatud tüdrukudDraamapõnevik, 45′13TV3FS Kalevipojad
562011–12Päikese pooleTõsielulavastus, 40′12TV3Teler TV
572012Romet ja JuliaDraama, 45′12Kanal 2Kassikuld
582012–13Saare sosinadSuhtedraama, 45′40Kanal 2Kristallpilt/Kanal 2
592012–Suletud uste tagaTõsielulavastus, 45′150TV3Reede
602012–13SüvahavvaMüstika, 45′21Kanal 2FS Kalevipojad
612012Ühikarotid – õedDraamakomöödia, 45′11Kanal 2Reede
622013–14Hakkab jälle pihtaKomöödia, 30′12ETVKuukulgur
632013–24Kartulid ja apelsinidDraama, 50′24TV3Duubel 3 Grupp
642013–14Kerge elu (Helppo elämä)Draama, 50′32TV3RollingEst
652013–14Mägede varjudDraamapõnevik, 45′30Kanal 2Kristallpilt/Kanal 2
662013–19Naabriplika (Ranczo)Draamakomöödia, 45′131Kanal 2Kassikuld
672013–14Parim enneKomöödia, 25′39Kanal 2AA Visioon Stuudio
682013Tupiktänava mehedKomöödia, 25′8Kanal 2Downtown Pictures
692014A ja BKomöödia, 25′3Kanal 2Thors Production
702014Keskea rõõmudDraamakomöödia, 50′12TV3Kassikuld
712014–18Köök (Kuhnja)Komöödia, 25′99Kanal 2Kassikuld
722014–PadjaklubiDraamakomöödia, 50′159TV3Kassikuld
732014–16Viimane võmm (Der letzte Bulle)Krimidraama, 45′65Kanal 2BEC
742014ÖöliblikadKrimidraama6Kanal 12GCmeedia
752015KeerisKrimidraama, 50′12TV3BEC
762015Krista loodTõsielulavastus, 25′12TV3Thors Productions
772015Mustad lesed (Mustat lesket)Draamapõnevik, 55′12ETVPaprika Latino Studios
782015NullpunktNoortedraama, 45′6ETVAllfilm
792015RestartDraamapõnevik, 45′10Kanal 2Televisico, Cuba Prod
802015–16TaksoKomöödia, 25′24Kanal 2Paprika Latino Studios
812015, 2017Vabad mehedNoortedraama, 45′22TV3BEC
822015VarjudemaaDraamapõnevik, 45′12TV3Kassikuld
832015–16ÜheotsapiletMüstika, 50′16TV3Kartulid ja apelsinid
842016–17Doktor SilvaDraamakomöödia, 45′29TV3Kassikuld
852016KellapidKomöödia, 25′11TV3Ruut
862016–17Kuum jälgDokupõnevik, 45′14Kanal 2Afrovisioon
872016–19Papad mammad (Svatõ)Komöödia, 45′73TV3Kassikuld
882016Savisaare protsessDokupõnevik, 50′5TTVTallinna Televisioon
892016–18Siberi võmmKrimidraama, 45′44Kanal 2BEC
902017LillepoodKomöödia, 25′8TV3Kassikuld
912017MeriväljaMüstika, 50′12TV3Afrovisioon
922017–18Nukumaja, Nukumaja: kadunud naineDraamapõnevik, 40′16Kanal 2Kassikuld
932018AloKomöödia, 25′10Kanal 2Point
942018EV100. Hetk ajaloosDokudraama13ETVFilmivabrik, ERR
952018LasnagorskKomöödia, 25′10ETV+Kinokubrik Production / ERR
962018LitsidAjaloodraama, 45′10TV3Reede
972018–19LõksKrimidraama, 45′16TV3Cuba Films, Bazooka Pictures
982018Miks mitte?!Noortedraama, 30′10ETVKassikuld
992018PankDraama, 60′10ETVItamambuca
1002018Teine võimalusDraamakomöödia, 45′12Kanal 2Thors Production
1012019Lahutus Eesti moodiKomöödia, 30′10ETVKassikuld
1022019Nõnda ka maa pealDraamakomöödia, 50′3ETVKassikuld
1032019, 2021ReeturDokupõnevik, 60′6, …Elisa, ETVKassikuld
1042019–20EnsVKomöödia, 30′12ETVThors Production
1052019Põlev maaDokupõnevik, 45′8ETV+Filmid ja Saapad
1062019#pindTõsielulavastus, 40′10TV3Kassikuld
1072020–21Eesti krimiloodDokupõnevik, 45′4, …TV3Afrovisioon
1082020Naiste sõdaAjaloodraama7Go3BEC
1092020Valguses ja varjusDraama7ElisaKassikuld
1102020Sinu, minu, meieDraamakomöödia4Kanal 2Risti Grupp
1112020TulejoonelDraamapõnevik6Elisa HuubElisa
1122021Kümnest kümmeKrimidraamaKanal 2Duubel 3
1132021Kuhu nad kadusid?DokupõnevikTV3
1142021SüüDraamaElisa Huub Elisa
1152021SassisKomöödiaTelia InspiraKuukulgur Film
1162021Vaga vesiKrimidraama8ERRZolba Productions
1172022ArmastusDraama…,…TV3
1182022Kes tappis Otto Mülleri?Krimidraama8ViaplayCuba Films
1192022Uus algusKomöödia6Elisa Huub
1202022Musta kivi saladusDraamapõnvik6Elisa HuubBEC