Vahur Kersna. Jäljed tähetolmus

Intervjuud Ulvi Pihel, režissöör Andres Lepasar, produtsent Ruth Heinmaa.

ERRi annotatsioon: ETV ühe pikaaegseima meessaatejuhi 35 aasta jooksul telemaastike rannaliivale jäetud jäljerida on muljetavaldav ja tähendusrikas. Kersnaga võrdselt pole mitte keegi teine meie televiisoritesse toonud sedavõrd palju erinevaid saateid, žanrieksperimente, värskeid mõtteid ja käsitlusviise. Kuidas see kõik algas? Esmaesitus 21.12.2020.

ERRi annotatsioon: ETV ühe pikaaegseima meessaatejuhi 35 aasta jooksul telemaastike rannaliivale jäetud jäljerida on muljetavaldav ja tähendusrikas. Kersnaga võrdselt pole mitte keegi teine meie televiisoritesse toonud sedavõrd palju erinevaid saateid, žanrieksperimente, värskeid mõtteid ja käsitlusviise. Kuidas see kõik algas? Esmaesitus 22.12.2020.

ERRi annotatsioon: ETV pärjatuima meesajakirjaniku 35 aasta pikkuse karjääri sisse jäävad mitmedki kultuurilooliselt olulised saated, milliste taset saab järgmistel tulijatel olema keeruline ületada. Eesti teleuniversumi helgeimad pead Hagi Šein, Raul Rebane, Jüri Pihel ning mitmed kolleegid ja lähedased püüavad mõista ning mõtestada Kersna fenomeni olemust, tähendust ja tähtsust. Esmaesitus 23.12.2020.